JURA CLARIS SMART vodný filter pre kávovar značky JURA

Kód: 731
Novinka
Značka: Jura
19,90 € –10 %
jura claris smart
19,90 € –10 % 17,90 € 14,79 € bez DPH
Skladom

Jura Claris SMART originálny vodný filter pre kávovary JURA. Filter účinne zmäkčuje vodu, absorbuje nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom.

Kompatibilný s filtrom Jura Claris SMART.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter Jura Claris SMART účinne zmäkčuje vodu, absorbuje nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom. Jednoduché a rýchle použitie pre perfektné kávu. Kvalitná voda je rozhodujúca pre chuť pripravovanej kávy, pretože káva je z 98% voda. Ak je voda príliš tvrdá, nedosiahneme plnú arómu espresso kávy. Voda tiež obsahuje chlór, často sú v nej stopy ťažkých kovov a iných nežiaducich látok. Usadeniny z vodného kameňa skracujú životnosť Vášho kávovaru. Filter CLARIS, umiestnený priamo vo vodnej nádržke absorbuje všetky škodlivé nežiaduce látky, zatiaľ čo dôležité fluoridy zostávajú zachované. Filtrová patróna Claris je naplnená organickým materiálom - bez chemických prísad.

Vďaka filtrom CLARIS netreba odvápňovať

Pri ohrievaní vody dochádza k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Filter CLARIS poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak teda používate do Vášho kávovaru filtre CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovať.


Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (cca 400 káv), alebo 2 mesiace. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie, najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenia kávovaru vodným kameňom. Údaj, aký typ filtra použiť pre Váš kávovar, nájdete na pätici nádobky na vodu. Navyše pätica pre filter CLARIS SMART je sfarbená sivo.

 

Vlastnosti:

  • Nahrádza filter JURA CLARIS BLUE
  • Odporúčaná výmena po 2 mesiacoch
  • Balenie: 1 kus

 

Vhodné pre kávovary:

Filter Jura CLARIS Smart je použiteľný pri všetkých kávovarov Jura, u ktorých sa používa filter CLARIS Blue - inteligentný merač je však aktívna iba u plne automatických modeloch s inteligentným vodným systémom (I.W.S.®) - modelové rady:

  • D-Line

- D4 , D6 

  • E-Line 

- E6, E60, E8, E80

  • Ena-line

- ENA 8

  • S-line

- S8

  • J-line

- J6

  • Z-line

- Z6

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre do kávovaru Jura
Záruka: 2 roky
Kapacita: 60 litrov (400 šálok)
Pracovná životnosť: 2 mesiace
Počet kusov v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: